Integromat
December 24, 2021

Integromat - základní informace

Představení služby Integromat. Zjistěte, jak může automatizace procesů pomoci i vám!

Co je Integromat?

Integromat je česká automatizační platforma, která umí propojit nezávislé aplikace a služby a zajistit mezi nimi automatický přenos informací a dat. Propojením těchto aplikací lze automatizovat jednoduché i složitější opakující se procesy, které byste jinak vy nebo vaši zaměnstnanci zpracovávali manuálně.

No-code přístup

Výhodou této platformy je, že k jejímu použití není nutná znalost programování, která by jinak byla pro propojení těchto aplikací nutná. Hodí se však mít alespoň základní znalost programovacích principů - např. vědět, co je to proměnná, API nebo databáze.

Díky tomu nepotřebujete programátora, jehož čas je v dnešní době extrémně drahý - a sehnat kvalitního a spolehlivého programátora je zároveň velmi těžký úkol. Automatizaci rutinních úkolů mohou jednoduše zvládnout i lidé z businessového prostředí.

Provoz služby

Celá služba je provozovaná v cloudu a nemusíte se tak starat o provoz vlastních serverů a další infrastruktury. O vše se za vás stará Integromat, kterému platíte měsíční poplatek za používání platformy.

Vyzkoušejte Integromat

Kliknutím na odkaz níže získáte plán Basic na měsíc zdarma.
Můžete si tak vyzkoušet propojit aplikace nebo služby, které využíváte zjistit tak, jestli Integromat splňuje všechny vaše požadavky a očekávání. Při registraci není nutné zadávat platební kartu.

Vyzkoušet Integromat